Piekarnia - Cukiernia w Rogowie Sobóckim

 

 

 

Świeże pieczywo na naturalnym zakwasie

 

 

Nowe wnętrza części kawiarnianej

 

Kawa do ciasta?

 

 

Zielona strefa dla Klientów.

 

Spróbuj naszych kaw, deserów i lodów. Rozpłyń się w rozkoszy.

 

Najsmaczniejsze ciasta i torty

 

Pyszne torty i ciasta to nasza specjalność. Daj się uwieść ich bogactwie smaków.

 

 

Sezon na lody 2020 rozkwita - smaki rodem z włoskiej lodziarni

 

Zakosztuj. Pokochaj. Zaproś najbliższych.

 

 

SZANOWNI KLIENCI.

Informujemy o zmianach godzin otwarcia naszych sklepów - JESIEŃ 2021. Szczegóły na dole strony.
Dbając o Wasze i nasze zdrowie nadal części kawiarniane w naszych placówkach będą wyłączone z użytku. Konsumpcja będzie możliwa jedynie w jednorazowych opakowaniach i tylko na wynos.

HISTORIA PIEKARNI

Jesteśmy rodzinną firmą osadzoną od kilku pokoleń na terenie Sobótki i okolic góry Ślęży. Siedziba naszej firmy mieści się w Rogowie Sobóckim przy ul. Wrocławskiej 55.W budynku tym już ponad 130 lat temu funkcjonowała piekarnia pod szyldem „Backerei u. Warenhandlung”. Po wojnie w roku 1946 piekarnię przejął senior rodu, Konstanty Bąkowski.

Od tamtego czasu rodzina Bąkowskich na stałe związała się z produkcją pieczywa. Od roku 1983 tradycje rodzinne przejął po ojcu, mistrz piekarstwa i cukiernictwa, Marian Bąkowski. Obecnie zakład prowadzi Pan Marian wraz z żoną Elżbietą i dziećmi.

Piekarnia-Cukiernia Mariana Bąkowskiego utrzymuje mocną pozycję na rynku dzięki nieustannej dbałości o jakość swoich wyrobów. W naszym zakładzie doświadczenie i tradycja harmonijnie współgrają z nowatorskimi technologiami. Dlatego, aby sprostać wymaganiom Unii Europejskiej, Pan Marian kilka lat temu rozbudował zakład produkcyjny i systematycznie wyposaża go w nowoczesny sprzęt. Należy jednak podkreślić, iż nasze produkty wytwarzane są przede wszystkim ręcznie, bo właśnie w pracy ludzkich rąk tkwi tajemnica i niepowtarzalność wyrobów.

AKTUALNOŚCI

Ciastka – Miśki Ślężańskie

Ciastka – Miśki Ślężańskie

20 września 2021 Serdecznie zapraszamy do skosztowania Ciastek - Miśków Ślężańskich, przygotowanych według starej ślężańskiej receptury, które otrzymały Certyfikat Produktu Ślężańskiego. Miśki Ślężańskie w grafice

Noc Kupały i Noc Świętojańska 2021

Noc Kupały i Noc Świętojańska 2021

Zapraszamy do naszych sklepów, żeby zaopatrzyć się w produkty naszej piekarni-cukierni na nadchodzące czerwcowe noce. Noc Kupały i Noc Świętojańską, które zgodnie z tradycyjnymi wierzeniami związane są Świętem: ognia, wody, słońca i księżyca, a także z urodzajem,...

Wielkanoc 2021

Wielkanoc 2021

Dnia 03.04.2021r. wszystkie nasze sklepy firmowe otwarte będą w godzinach 7.00-14.00.W dniach 04-05 kwietnia 2021r. wszystkie nasze sklepy będą nieczynne.

INFORMACJE PAŹDZIERNIK 2021

Komunikat COVID-19 dla naszych klientów!

Stale obowiązują procedury, które mają zadanie profilaktyczne w ochronie przed koronawirusem:
Zakład produkcyjny:
– mierzymy temperaturę pracownikom
– stosujemy środki ochronne, rękawiczki, płyny antybakteryjne, mydła, dezynfekujemy powierzchnie, wietrzymy pomieszczenia
Sklepy firmowe:
– zostało przeprowadzone szkolenie ekspedientek z zakresu zasad bhp pod kątem ochrony przed koronawirusem
– personel wyposażony jest w środki antybakteryjne do ochrony własnej w postaci żelu oraz do dezynfekcji powierzchni, klamek, przycisków itp. w postaci sprayów na bazie alkoholu
– personel ma obowiązek używać rękawiczek gumowych do obsługi kasy fiskalnej, kontaktu z gotówką oraz zastosować dodatkową ochronę przy pakowaniu i podawaniu pieczywa, ciast poprzez użycie woreczka foliowego, rękawic bawełnianych do pieczywa lub szczypiec i podobnego sprzętu drobnego do serwowania deserów i ciasta.
– w toalecie lub na sali sprzedaży są umieszczone instrukcje mycia rąk i zachowania profilaktyki przed zakażeniem
Bardzo prosimy klientów, aby w celach zapobiegawczych w kolejce ustawiali się pojedynczo co 2 metry od kolejnej osoby, a także żeby jedna osoba, która rzeczywiście robi zakupy stała w kolejce, a osoby jej towarzyszące zasiadły np przy stoliku. Chodzi o to aby nie robić sztucznego tłumu i zachować wszelkie środki ostrożności. Prosimy o wyrozumiałość i wzajemny szacunek w tak niecodziennej sytuacji, z którą przyszło nam się zmierzyć.

Sklep w Rogowie Sobóckim

Jak pracujemy w niedziele października w Rogowie Sobóckim?

Wszystkie niedziele października jesteśmy dla Was otwarci.

Uwaga na zmiany godzin otwarcia sklepu w Rogowie Sobóckim.

Sklepy w Sobótce i Kątach Wrocławskich

Jak pracujemy w niedziele października w Sobótce?

Wszystkie niedziele października jesteśmy dla Was otwarci.

W niedziele pracujemy w godzinach 8:00-15:30

 

 

_______________________________________________

Jak pracujemy w niedziele października w Kątach Wrocławskich?

Wszystkie niedziele października jesteśmy dla Was otwarci.

 

Opieka i serwis - Primero.pl